Sambucol Şurup Nedir,Ne İşe Yarar, Fiyatı Nedir?

  • 12 Aralık 2017
  • 7.633 kez görüntülendi.
Sambucol Şurup Nedir,Ne İşe Yarar, Fiyatı Nedir?

Sambucol Şurup, içeriğiyle beraber hem çocuklar hem de yetişkinler için günlük olarak alınması gereken düzeyde C vitamini desteğini sağlamak adına geliştirilmiş bir üründür. Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde kullanıldığı gibi, dünya çapındaki kullanım oranıyla birlikte oldukça iyi geri dönüşlerin alındığı görülmüştür.

Yoğun bir şekilde araştırma ve geliştirmenin ardından oluşturulmuş özel içeriği sayesinde, vücudun ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılama konusunda üst düzey bir takviyedir. Doğal özlü formülü sayesinde kullanımında herhangi bir sakınca bulunmadığından dolayı, herkes için uygundur. Takviye desteği ihtiyacı duyanların kullandığı takdirde başarılı sonuçlar aldıklarının görülüyor olması, Sambucol Şurup geliştirmelerinin başarısıyla doğru orantılıdır. Daha iyi hayat standartlarına kavuşmak için günlük yeterli dozda tüketilmesi gerekir.

Sambucol Plus

Sambucol Plus

Sambucol Şurup Nedir?

C vitamini ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak geliştirilen bir şurup olan Sambucol Şurup, takviye ihtiyacının yanı sıra vücuda farklı açılardan direnç kazandırır. Olumlu anlamda sahip olduğu yüksek düzeyli etkiler sayesinde, şurubun kullanımı uzmanlar tarafından da önerilir. İçeriğinde siyah Elderberry bulunuyor olmasıyla başlı başına özel bir şurup olarak kabul edilebilir. Dünyada yetişen nadide bitkilerden biri olan siyah Elderberry, hem doğal bir takviye hem de faydaları saymakla bitmeyen özelliklere sahiptir.

 

Sambucol Şurup Ne İşe Yarar?

Sambucol Şurup, günlük yeterli düzeyde C vitamini alınmasına olanak sağlayan formülü sayesinde daha dinç ve iyi hissedebilmeyi sağlar. Sahip olduğu etkiyle birlikte C vitamini ihtiyacının haricinde bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve hastalıklarla mücadele edebilmeye olanak sağlar. Çok daha hızlı şekilde mevcut hastalıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Sambucol Şurup, yarattığı etki açısından vücudun daha dengeli olmasını sağlar. Vitamin eksikliği veya vücudun ihtiyaç duyduğu diğer gereksinimlerden dolayı oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçilmesinde de oldukça etkilidir. C vitamini dolayısıyla oluşan pek çok hastalığın günümüzde popüler olmasından kaynaklı olarak hayat kalitesi de en aşağı seviyeye inebilir.

 

Sambucol Şurup Faydaları

Hem çocuklarda hem de yetişkinler için sahip olduğu faydalar sayesinde Sambucol Şurup oldukça faydalıdır. Nezle, grip ve farenjit hastalıklarına karşı sağladığı takviyeyle birlikte kısa süre içerisinde iyileşebilmeyi ve iyi hissedebilmeyi sağlar.

Sambucol Şurup, yorgunluk ve bitkinliğin ortadan kaldırılmasında faydalıdır. Gün içerisinde hareketli olanlar için özellikle kullanımıyla sahip olduğu etki kısa sürede hissedilebilir.

Kan damarlarının fonksiyonu için gerekliliğe sahip kollajen üretime yardımcı olarak vücut içerisindeki faaliyetler destek sağlar.

Çinko içeriğine sahip olması sayesinde, vücuda direnç katarak hastalıklara karşı ilaçlardan daha yüksek etki gösterir.

Sıvı formda olması sayesinde Sambucol Şurup kolay kullanıma sahiptir.

Sambucol Şurup

Sambucol Şurup

Sambucol Şurup Çeşitleri

Sambucol Şurup çeşitleri farklı olmakla beraber, içerik açısından da farklılık gösterebilirler.

Sambucol Plus Şurup

110mg C vitamini

2.6 mg Çinko

3.8 mg Siyah Elderberry ekstresi

 

Sambucol 1-12 Şurup

32.5 mg C vitamini

0.95 mg Siyah Elderberry ekstresi

 

Sambucol Kids Şurup

65 mg C vitamini

1.9 mg Siyah Elderberry ekstresi

 

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Çinko: 7,5mg  %75
C vitamini: 60mg %75

Sambucol Şurup Fiyatları

Sambucol şurup fiyatları ortalama olarak belirli bir standarda sahip olsalar da farklı satış noktaları bulunduğundan dolayı, farklı fiyatlardan satın alım yapılabilmesi söz konusudur. Sambucol Şurup fiyatları ortalama olarak 35-45 TL arasında satışa sunulmaktadır. Fiziksel olarak eczanelerden şurubu edinebilmek mümkün olduğu gibi isteğe bağlı olarak internet üzerinden sipariş vererek şuruba erişebilmek de mümkündür. Online yapılacak alışverişlerde ekstra kargo ücreti istenebilmesi durumu mevcut olduğundan dolayı +5 TL gibi bir farkla kargonun istenilen adrese gönderilebilmesi mümkündür. Fiyatına değer besin takviyelerinden biri olmasıyla şurup kullanımı günlük 2-4 doz ayarlandığında uzunca bir süre kullanım gerçekleştirilebilir.

Kendi tecrübelerim: Suda eritilip tüketilen Sambucol Plus Efervesan tabletini bizzat denedim. Tadı gerçekten güzel. Besin takviyesi olarak işe yaradığına şüphe yok. Ancak nezle,soğuk algınlığı gibi durumlarda öncelik doktor tavsiyesi ilaçlardır.

Bahsettiğim tabletin görseli:

Sambucol Tablet

Sambucol Tablet

Eczacıdan edindiğim bilgiye göre; hamilelerin de sambucol tableti kullanmalarında bir sakınca olmadığını söyledi.

Bu makaledeki görsellerin tümü bakimsitesi.com’a aittir.

Maya Bakım Maskesi Nasıl Yapılır? ve Faydaları
Aspirin Maskesi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?
Gebelik Dönemi Boyunca Uygulanacak Cilt Bakım Önerileri
Nasıra İyi Gelen Mucizevi Yöntemler
Cilt Çatlaklarına İyi Gelen 9 Mucizevi Ürün
Deriyi Uyuşturan Lokal Anestezik Spreyler
Domuz Yağının Cilde Faydaları Sayesinde Pürüzsüz Bir Ten
Zeytinyağı ve Limon Karışımı ile Elde Edeceğiniz Yüz Maskesi ile Cildinize İyi Bakın!
Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik
Stafine Krem
Maya Bakım Maskesi Nasıl Yapılır? ve Faydaları
Aspirin Maskesi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?
Gebelik Dönemi Boyunca Uygulanacak Cilt Bakım Önerileri
Nasıra İyi Gelen Mucizevi Yöntemler
Cilt Çatlaklarına İyi Gelen 9 Mucizevi Ürün
Deriyi Uyuşturan Lokal Anestezik Spreyler
Domuz Yağının Cilde Faydaları Sayesinde Pürüzsüz Bir Ten
Zeytinyağı ve Limon Karışımı ile Elde Edeceğiniz Yüz Maskesi ile Cildinize İyi Bakın!
Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik
Stafine Krem
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ