KÜNYE

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
BAKIM SİTESİ MEDYA A.Ş.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Aslı ÇATPINAR
(aslicatpinar@bakimsitesi.com)

+90 (506) 778 4840

EDİTÖRLER / Editors

Gizem DÜZKAYA – gizemduzkaya@bakimsitesi.com 

Ezgi GÜREL– ezgigurel@bakimsitesi.com

Uğur TANDOĞAN – ugurtandogan@bakimsitesi.com

YAZARLAR

Fatma ŞAŞMAZ – fsasmaz@bakimsitesi.com

Selin AKBABA – sakbaba@bakimsitesi.com

REKLAM REZERVASYON

Ahmet Gürel
(ogutcu.ahmet@gmail.com)

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat Osman TOKGÖZ

hukuk@bakimsitesi.com

ADRES

Mecidiye Mah. 2. Cad. Ertaş Blokları Kat:4 Afyonlarahisar / Merkez

TEL: +90 506 778 48 40

MAİL: info@bakimsitesi.com

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Bakimsitesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Bakimsitesi.com’a aittir. Bakimsitesi.com  sitesinde yer alan bütün içeriklerin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bu içerikler Bakimsitesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımında hukuki işlemlere başvurulur.

Bakimsitesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bakimsitesi.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Bakimsitesi.com. However, sometimes the Bakimsitesi.com uses third parties to process your information. Bakimsitesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Bakimsitesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Bakimsitesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Bakimsitesi.com and its services. When you use Bakimsitesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Bakimsitesi.com cookies section of our full Privacy Policy.